Нова колекція DREAM

24.12.2021 | Новини
Нова колекція DREAM Нова колекція DREAM Нова колекція DREAM Нова колекція DREAM Нова колекція DREAM Нова колекція DREAM Нова колекція DREAM Нова колекція DREAM Нова колекція DREAM Нова колекція DREAM Нова колекція DREAM Нова колекція DREAM Нова колекція DREAM Нова колекція DREAM Нова колекція DREAM Нова колекція DREAM Нова колекція DREAM Нова колекція DREAM

Нова колекція DREAM 2022 від «Т- Стиль» - це поєднання затишку та елегантної простоти- всього того, що всім нам так потрібно в ці не прості часи. 
Тюль з геометричними орнаментами,  виконані на основі, що імітує льон- в новій колекції представлені в актуальній сіро- бєжевій палітрі, та розбавлені вкрапленнями жовто- сірого.
Ніжні та невагомі хмаринки на тюлі для дитячих виконані в класичних- голубому та рожевому кольорах.
А  стильні , різнокольорові   крапочки - крім дитячих мітять на вікна сучасних кухонь та столових. Виконані в синьо- білому та помаранчево- салатовому варіантах ці тканини на основі, що нагадує лляне плетіння обіцяють стати бестселерами нового сезону!

Достойне місце в колекції DREAM 2022 зайняли стильні портьєрні тканини. 
Всі в ширині 3,00 метри, ненав‘язливі за текстурою та з дрібною фактурою- вони обіцяють зайняти достойне місце на вікнах найвибагливіших інтер‘єрів!
М‘яко драпіруються, плотні, і одночасно- легкі, портьєрні тканини з нової колекції DREAM 2022 - це малюнки, що нагадують популярний «шеврон», меланжеві плетіння та дрібна геометрія. 

В новій колекції DREAM від «Т- Стиль» ви знайдете все, що вам потрібно для декорування стильного і сучасного інтер‘єру!