Про компанію

Компанія "Т-Стиль" заснована в 2005 році в невеликому місті Ужгород (Україна), що знаходиться всього в двох кілометрах від українсько-словацького кордону.

Це був маленький бізнес з продажу декору для вікон, який займав площу всього двадцять квадратних метрів. Власниця і засновник компанії Олена Талапа з дитинства любила шити і створювати предмети інтер'єру. У 2006 році був відкритий перший салон, в якому клієнтам надавався широкий асортимент інтер'єрних тканин, а також пропонувалися послуги з дизайну та індивідуального пошиття штор і предметів декору.

Щоб реалізовувати всі побажання вимогливих клієнтів, було створено своє невелике виробництво. Вже в 2007 році було відкрито другий салон, в 2008 - третій.

У тому ж 2008 році була створена перша власна колекція інтер'єрних тканин. Вона складалася з десяти дизайнів, переважно на натуральному бавовні. Вперше наша колекція була представлена ​​на міжнародній інтер'єрної виставці LIVING DESIGN TENDENCY, яка щорічно проходить в Києві на початку жовтня.

З тих пір "Т-Стиль" є постійними учасниками міжнародних профільних виставок. У січні 2015 року нашу компанію дізналися на міжнародному рівні, коли компанія взяла активну участь в головному заході року - HEIMTEX 2015 у Франкфурт-на-Майні (Німеччина). Покупцями наших тканин стали провідні студії дизайну Угорщини, Румунії, Польщі, Німеччини, Молдови, Ірану, Катару та інших країн світу!

Наша колекція інтер'єрних тканин "The Best" на сьогодні налічує понад 200 найменувань. Торгову марку "Т-Стиль" знають далеко за межами України. Наші тканини продаються в найвідоміших інтер'єрних салонах Європи. Для зручності роботи ми намагаємося підтримувати постійний складський запас тканин. У нас немає вимог до мінімального розміру продажу! Ми однаково продамо тканину від одного метра і більше.

Для зручності роботи з дизайнерами в грудні 2015 року, ми відкрили новий шоу-рум в Києві за адресою: вул. Ярославська, 28б (ст. м. Контрактова площа). А в листопаді 2017 році - фірмовий салон інтер'єрного текстилю та декору в центрі Ужгорода за адресою: вул. Лучкая, 12/1.

З огляду на все нові віяння в інтер'єрної моді, ми постійно розробляємо нові дизайни тканин, намагаємося зберегти доступні ціни!

Крім того, наявність власного невеликого виробництва дозволяє надавати нашим клієнтам безліч послуг з індивідуального пошиття штор і інших предметів текстильного декору будь-якої складності! Розмістивши у нас замовлення, Ви гарантовано отримаєте кращі тканини і відмінний сервіс!

Стабільний розвиток "Т-Стиль" відбувається завдяки ентузіазму наших співробітників, які створюють історію компанії кожен день і є гордістю і найбільшою цінністю компанії. Наша команда працює виключно для задоволення потреб наших клієнтів.

Наш колектив

  • Олена Талапа

    Олена Талапа

    Директор